SportMALONOGOMETNI TURNIR TORCIDA KUP U SPLITU

​Entuzijasti Sinjoretovo bolji od Torcide Split!

Piše I. Gjergja
18. srpnja 2019. - 18:20
smiljevac entuzijasti zadar

Na Torcida kupu u Splitu sudjelovali su i Entuzijasti Sinjoretovo te u premijernom nastupu pobijedili domaćina Torcidu Split. Entuzijasti su odlučno ušli u utakmicu te su već u četvrtoj minuti preko Blaža Katuše došli do vodstva, da bi u nastavku susreta preko Nine Jurjevića povećali vodstvo na dva gola razlike. Nakon toga domaćini s dva pogotka poravnali rezultat te se ušlo u neizvjesnu završnicu.

Hrabri momci sa Sinjoretova su se oduprli svim naletima domaćina i prekrasnim pogotkom Nine Jurjevića vratili vodstvo za konačnih 2:3.

Momčad Entuzijasti Sinjoretovo – Zadar nastupila je u sljedećem sastavu: Ivan Škoda, Marko Katalinić, Blaž Katuša, Nino Jurjević, Dino Škibola, Ante Čavka, Frane Ljumeži, Šime Jakušić i David Katuša.

20. travanj 2024 08:48