Neretvanac nosi bod doma!

18. rujna 2019. - 21:19
primorac_biograd2-240719

PRIMORAC – NERETVANAC 3:3

Biograd – Igralište Kazimir i Silvio. Gledatelja 150. Sudac: Mirko Odrljin (Ćaporice) 6,5. Pomoćnici: Proso i Pavlinović.

Strijelci: 1:0 Grbešić (ag-8), 2:0 Smokrović (24), 2:1 Brekalo (39), 2:2 Maršić (53), 3:2 Nović (56), 3:3 Mihaljević (75).

PRIMORAC: Ayotunde 6,  Colić 6(od 65. Kojić -) , Pedišić 6,   , Smokrović 7, Ješe 6,5, Vodopija 6, Lazarevski 6, Zelić 6 (od 53. Nović -) , Kušeta 6,5 ,  Jurić 6 (od 55. Prpić), Martinčević 6. Trener: Jugo Dominis 6,5.

NERETVANAC: Kozina 6, Ćolak 6, Babić 6,  Grbešić 6 (od 46. Mihaljević -), Džidić 6, Medić 6,  Medak 6, S. Marić 6(od 65. Jelavić 65), Marušić 6, Brekalo 7, N. Marić 7. Trener-.

Igrač utakmice: Filip Brekalo (Neretvanac).

Domaći nogometaši, iako su u prošlom kolu u županijskom derbiju sa Zadrom igrali dobro, promašili su dosta prigoda i izgubili utakmicu. U ovom susretu svi su bili riješeni da od prvog minuta krenu u napad kako bi što prije gostu koji dobro igra u polju, kazali tko je gazda u Biogradu.

U osmoj minuti je sa lijevog boka Martinčević oštrim udarcem ubacio loptu u kazneni prostor ona je u letu nezgodno zakačila igrača obrane Neretvanca, Grbešića i odsjela u golu. Ne staju domačini igraju napadački i jedna krasna akcija u 24. minuti donosi drugi zgoditak. Kušeta je započeo akciju, Vodopija je loptu proslijedio za Smokrovića koji povisuje na 2:0. Gosti su u 39. minuti preko Brekala, koji je iz daljine pucao, vratar Ayotunde nije mogao ništa uraditi i lopta je otišla u gol za 2:1, s tim rezultatom se otišlo na odmor. Opasni su gosti kada im se malo da prostora, a to je iskoristio Marušić u 53 minuti kada je lijepo zapucao za 2:2.

Nakon što je ušao u igru Nović je povisio za domaćina lijepim udarcem za 3:2, minuta je 56. Za poravnanje rezultata pobrinuo se igrač Neretvanca Mihaljević koji je zabio treći zgoditak za poravnanje. Posljednju lijepu priliku imao je domaći igrač Ješe koji je sa sučevim zviždukom tukao tik uz vratnicu. Borbenošću gosti su zaslužili bod.

01. svibanj 2024 23:57