TRI MALONOGOMETNE LIGE: Donosimo raspored svih utakmica za predstojeći vikend!

TRI MALONOGOMETNE LIGE:

PRVA SONIK MALONOGOMETNA LIGA  6. KOLO

Za vikend donosimo kompletan raspored odigravanja utakmica u sve tri lige.

U subotu igraju u SD Mocirama:

U 20 Vrsi Riba nekretnine – Poljica,

U 21 sat Samba – Plovanija.

U nedjelju igraju:

U 18 sati Stanovi – Plovanija,

U 19 sati Varoš Zara dental centar – Puntamika,

U 20 sati Idassa nadin – Kontrol biro AR,

U 21 sat Primorac Ljubać – Tin,

29. listopada u Biogradu Gauni – Sveti Ante MS Express.

Redoslijed na ljestvici: Varoš zara dental centar 13 Sveti Ante MS Express i Tin 12, Idassa Nadin 10, Stanovi i Kontrol biro AR  9,Ploča 7, Plovanija i Vrsi riba nekretnine 6, Puntamika 5, Samba 4, Primorac Ljubač i Gauni  3, Poljica 1 bod.

Na listi strijelaca vode Toni Katalinić i Deni Kolega (oba Tin), sa po osam postignutih zgoditaka.

 

DRUGA ŽUPANIJSKA MALONOGOMETNA LIGA 6. KOLO

Raspored, subota igraju:

U 15 sati Mali cafe – Višnjik,

U 16 sati Bili brig – Raštane kanela,

U 17 sati Rupalj – Sinjoretovo,

U nedjelju igraju:

U 12 sati Brodarica – Paklenica,

U 13 sati Young boys Ti – Tornado Bibinje,

Dana 28. Listopada igraju:

U 18 sati Ugljan – Murvica,

U 19 sati Bali – Kontra.

Redoslijed na ljestvici: Young boys TI 12, Raštane kanela 11, Murvica, bili  brig , Sinjoretovo 10, Višnjik 9, Kontra 7, Paklenica  i Tornado bibinje 6, Rupalj  i Bali 4, Brodarica 3, Mali caffe 2, Ugljan 1 bod.

Na listi strijelaca vodi Mateo Rončević (Murvica) sa 10 postignutih zgoditaka.

 

TREĆA ŽUPANIJSKA MALONOGOMETNA LIGA 6. KOLO

Raspored, u subotu igraju, skupina A:

U 13 sati Dasiaddo – Suhovare 2017,

U 14 sati Deportivo la Murvica – Sukošan,

U 15 sati Zemunik – Lovinac 1421,

U 16 sati Jadran vrsi – Bodulero,

U 17 sati Termin – Debeljak,

U 18 sati Ljevica Zadar – Donje raštane,

U 19 sati Krneza – Crvene kuće.

 

Raspored skupine B igraju po sljedećem:

U 13 sati Poljica brig – Škabrnja,

U 14 sati Zaton – Briševo, U 15 sati Privlaka – Ražanac,

U 16 sati Valencia – Novi Bokanjac SV Pavao,

U 17 sati Zadranka – Sveti Ante Visočane,

U 18 sati Zara Team – Slivnica,

U 19 sati Mala Rava – Osam mladi.

Naslovnica Sport