"Drage" igraju u velikoj formi!

Piše Marko Ledenko - Mane
31. listopada 2019. - 21:04
Tinj.JPG

Tek su odigrana četiri kola, a liga postaje sve zanimljivija, efikasna s mnogo kvalitenih utakmica. Trenutni lideri - Drage - igraju u velikoj formi i imaju maksimalni bodovni učinak. Protiv mlade ekipe Tinj II pokazali su svoju veliku moć isprašili ih visokim rezultatom 7:1.

Vrana je protiv odlične ekipe Kruševa odigrala dobru utakmicu i upisala vrijednu pobjedu. U 30. minuti rezultat je glasio 4:4 , ali tada na scenu stupa sjajni Miro Čirjak koji postiže tri pogotka za pobjedu Vrane. Sv. Nikola Kistanje s dvije pobjede za redom popravio je loš start u početku lige. Tinj u velikom i efikasnom ritmu pruža dobre partije i lakoćom su visoko porazili Bakare iz Vrane.

Trenutni fenjeraš lige Nadin brzo je poveo protiv Ultimatuma , pružao sjajan otpor i držao vodstvo do 35 . minute. Do kraja utakmice Ultimatum je napravio žestoki presing i uspio preokrenuti rezultat za tijesnu pobjedu.Sv. Martin je bez rezervnog igrača pružio odličan otpor Rašteviću , imao je dva puta vodstvo . U nastavku utakmice ostaju bez snage i ubojiti dvojac Marković –Čirjak prisiljava obranu Martina na zasluženi poraz. Benkovačko selo i Torovi priredili su gledateljima pravu mušku , ratničku utakmicu s mnogo duela za svaku loptu i centimetar terena.

Torovi su do zadnjih sekundi utakmice imali vodstvo 2:1 , prave prekršaj i iskusni lisac Romeo Čerina iz slobodnog udarca poravnava na 2:2. Korlat je protiv Fortune Drage vodio 2:0 , stvarao šanse ali lopta nije htjela u gol Lokina. U drugom poluvremenu vidimo drugu sliku Fortune, koja je igrala preporođeno, preokrenula rezultat i upisala pobjedu. Bulić je također protiv Popaya u prvim minutama utakmice imao vodstvo 2:0 , diktirao tempo i igru. U drugom djelu Popay je zaigrao taktički, tehnički trkački mnogo bolje i plod takve igre urodio je zasluženom pobjedom.