Donosimo raspored odigravanja svih triju liga malog nogometa u Zadarskoj županiji u nadolazećem vikendu.
Raspored, subota igraju:
U 20 sati Kontrol biro AR – Guni,
U 21 sat Sveti Ante MS Express – Primorac Ljubač,
U 22 sata Puntamika – Idassa Nadin.
U nedjelju igraju:
U 18 sati Poljica – Varoš Zara dental centar,
U 19 sati Plovanija – Samba,
U 20 Tin – Stanovi,
U 21 sat Ploča – Vrsi Riba nekretnine.
Redoslijed na ljestvici: Varoš Zara dental centar 16, Tin 15, Sveti Ante MS Express, Stanovi 12, Idassa Nadin 11, Ploča i Kontrol biro AR 10, Vrsi Riba nekretnine 7, Plovanija 6, Puntamika 5, Samba 4, Gauni 3, Primorac Ljubač 3, Poljica 2 boda.
Na listi strijelaca vodi Toni Katalinić (Tin) s 14 postignutih zgoditaka.
DRUGA ŽUPANIJSKA MALONOGOMETNA LIGA 7. KOLO
Raspored. subota igraju:
U 14 sati Raštane kanela – Brodarica,
U 15 sati Murvica – Rupalj,
U nedjelju igraju:
U 12 sati Sinjoretovo – Bili brig,
U 13 sati Višnjik – Konrtra,
U 17 sati Paklenica – Young boys TI ,
Dana 04. studenog
U 18 sati Bali – Ugljan,
Dana 06. studenog u 19 sati
Tornado Bibinje – Mali cafe.
Redoslijed na ljestvici: Sinjoretovo i Bili brig 13, Young boys TI i Višnjik 12, Raštane kanela 11, Murvica i Tornado Bibinje 10, Kontra i Brodarica 7, Paklenica 6, Bali i Rupalj 4, Mali cafe 2, Ugljan 0 bodova.
Na listi strijelaca vode Blaž Katuša (Sinjoretovo) i Mateo Rončević (Murvica) s po 10 postignutih zgoditaka.
TREĆA ŽUPANIJSKA MALONOGOMETNA LIGA 7. KOLO
Skupina A, raspored, subota igraju:
U 13 sati Osam mladi – Valencia,
U 14 sati Sveti Ante Visočane – Zara team.
U 15 sati Briševo – Privlaka ,
U 16 sati Novi Bokanjac SV. pavao – Poljica brig,
U 17 sati Škabrnja – Zaton,
U 18 sati Slivnica – Mala Rava,
U 19 sati Ražanac – Zadanka.
Redoslijed na ljestvici: Osam mladi 18, Zaton 16, Slivnica 15, Sveti Ante visočane 12, Novi bokanjac SV. Pavao 10, Mala Rava 9, Valencia i Zara team 7, Škabrnja i Poljica brig 6, Privlaka 5, Ražanac i Zadranka 4, Briševo 2 boda.
Na listi strijelaca vodi: Toni Čulina (Osam mladi) sa 15 postignutih zgoditaka.
Skupina B, igra se u nedjelju:
U 13 sati Suhovare – Ljevica,
U 14 sati Donje Raštane – Jadran Vrsi,
U 15 sati Crvene kuće – Sasiaddo,
U 16 sati Debeljak – Krneza,
U 17 sati Bodulero – Zemunik,
U 18 sati Lovinac – Deportivo la Murvica,
U 19 sati Sukošan – Termin.
Redoslijed na ljestvici: Sukošan, Termin, Lovinac i Krneza 13, Suhovare 12, Crvene kuće 10, Ljevica Zadar 9, Donje Raštane 8, debeljak, Zemunik 7, Bodulero 5, Jadran Vrsi 4, Dasiaddo 3, Deportivo la Murvica 2 boda.
Na listi strijelaca vodi Marko Kojić (Krneza) sa 13 postignutih zgoditaka.