PRVA SONIK MALONOGOMETNA LIGA ŽUPANIJE ZADAR 7. KOLO Varoš preuzeo vrh!

PRVA SONIK MALONOGOMETNA LIGA ŽUPANIJE ZADAR 7. KOLO

Samo za one koji nisu bili na utakmicama iznenađenje je to što su Gauni i Stanovi porazili Kontrol biro AR i Tin, dva jaka sastava koji su pretendenti za prvo mjesto. Istina, ova dva posljednja kluba igrali su u oslabljenim sastavima, no Gauni ali i Stanovi, u utakmicama su bili dominantni i na kraju završili susret u svoju korist.

Varoš ima niz pobjeda i zauzeo je vrh, dok su Sveci pobijedili Primorac iz Ljupča. Idassa Nadin s osam komada počastila je Puntamiku, a Plovanija je šest golova dala Sambi.

Ploča i Vrsi Riba nekretnine odigrali su miroljubivo 2:2, svakom po bod.

 

KONTROL BIRO AR – GAUNI 0:4

KONTROL BIRO AR: Šušić, Horvat, Zanki, Baraba, Genda, Kevrić.

GAUNI: Markić, Mršić, Troskot, Ćurković, Šaja 1, Stojanov 3, Knez, Mitrović.

 

SVETI ANTE MS Express – PRIMORAC LJUBAČ 6:0

SVETI ANTE MS Express: Ban, Viduka, Zrilić, Jakušić 1, Erlić 4, Kovač 1, Ćošić, Žuža, Vukorepa, Colić.

PRIMORAC LJUBAČ: Pavlović, Dražević, Šitum, Matak, Stojčević, Vulić, Vrsaljko, Miletić.

 

PUNTAMIKA – IDASSA NADIN 3:8

PUNTAMIKA: Bjeliš, Dunić, Brkić, Bilaver, Zelić 2, Vukoša 1, Lovretić.

IDASSA NADIN: Jurjević, Remšak 2, Colić 1, Stojanov, Vujević, Š. Colić 1, Perković, Čirjak 2, Katuša 2.

 

POLJICA – VAROŠ ZARA DENTAL CENTAR 1:5

POLJICA: Kojić, Mrdelja, V. Vučković, I. Vučković, Burčul, Knežević, Radman.

VAROŠ ZARA DENTAL CENTAR: Bugarija 2, Klarin, Nonković, Bralić 1, Vukić, Lukić, Gobin 2.

 

PLOVANIJA – SAMBA 6:3

PLOVANIJA: Dominović, Gagula 3, Kokić, Juričić, Srzić 3, Jurac, Bašić, Glavan.

SAMBA: Kovačević, Baždarić, Jukić 1, Barić1, Baždarić, Lončar 1, Dundović, F. Kovačević.

 

TIN – STANOVI 1:3

TIN: Škibola 1, Kresović, Kolega, Dundović, Burčul, Marić.

STANOVI:Ivančević, Perica, Šarlija, Maruna, Mandić 1, Zrilić 1, Čirjak 1, Bubalo.

 

PLOČA – VRSI RIBA NEKRETNINE 2:2

PLOČA: Škoda, Mandić, Kapetanović, Jurjević 1, Ivković, Volpi 1, Bašić, Čačiž. Anić.

VRSI RIBA NEKRETNINE: Marušić, Kvartuč, Perinić, Bačić, Tulumović, Jarmanović 1, Žura, Ivandić 1.
 

Redoslijed na ljestvici: Varš Zara dental centar 19, Sveti Ante MS Express 18, Stanovi i Tin 15, Idassa nadin 14, Ploča 11, Kontrol biro AR 10, Plovanija 9, Vrsi riba nekretnine 8, Gauni 6, Puntamika 4, Primorac Ljubač 3, Poljica 2 boda.

Na listi strijelaca vodi: Toni Katalinić (Tin) sa 14. postignutih zgoditaka.

 

DRUGA MALONOGOMETNA ŽUPANIJSKA LIGA 7. KOLO

Murvica kolo vodi!

Raštane kanela – Brodarica 5:2 (Pelicarić 3, Mikulić, Erlić /Pavičić, Miletić),

Murvica – Rupalj 5:2 (Škara 2, Gospić 2, Margarin/ Čulina, Šušić),

Sinjoretovo – Bili brig 3:3 (Šare 2, Katuša/ Jović 2, Gavran),

Višnjik – Kontra 2:1 (Toman, bašić / Veršić),

Paklenica – Young boys 0:3 (Šušak 3).

Redoslijed na ljestvici: Murvica 16, Young boys TI 15, Višnjik 15, Bili brig , Sinjoretovo, Raštane kanela 14, Kontra 10 i Toranado Bibinje 10,Brodarica 7, Paklenica 6, Bači i Rupalj 4, Mali cafe 2, Ugljan 0 bodova.

Na listi strijelac vodi Mateo Rončević (Murvica) sa 13 postignutih zgoditaka.

Naslovnica Sport

Najčitanije