PRVA SONIK i DRUGA MALONOGOMETNA LIGA - 9. KOLO ​Ubojiti Tin i Stanovi, Murvica na vrhu!

PRVA SONIK i DRUGA MALONOGOMETNA LIGA - 9. KOLO

Iskazali su se u ovom kolu igrači Tina koji su svojim protivnicima iz Vrsi, ekipi Riba nekretnine, udijelili osmicu, kao i Stanovi koji su s „pola duzine“ napunili mreži Primorca iz Ljupča. Oba pobjednička sastava su u gornjem dijelu ljestvice i vjerovati je da bi pored Varoša i Svetaca mogli „kreirati“ i samog prvaka lige.

Ploča je u dobrom izdanju s respektabilnom Idassa Nadinom odigrala 2:2, svakom po bod je pravičan ishod. Varoš je konstanta, dok su „Sveci“ trebali dobro uznojiti dres da dođu do bodova u srazu s Sambom. Na kraju su pobijedili i tako ostali na vrhu ljestvice.

Inače, sve utakmice bile su na visokoj razini, odigrane su u fer i korektnom tonu, bez gotovo jačeg prekršaja.


REZULTATI

PRIMORAC LJUBAČ – STANOVI 0:6

PRIMORAC LJUBAČ: Pavlović, Prtenjača, Dražević, Vuleta, Vrsaljko, Katić.

STANOVI: Perica, Bašćevan 1, Sladić, Sentić, Mandić, Tikulin 4, Zrilić, Čirjak 1, Dujić.


 

PLOČA – IDASSA NADIN 2:2

PLOČA: Mandić, Šarić 1, Kapitanović 1, Jurjević, Volpi, Škoda, Anić.

IDASSA NADIN: Vidić, Remšak, Jurjević, Stojanov, Čirjak 1, Katuša 1.


 

POLJICA – KONTROL BIRO AR 0:2

POLJICA: Kojić, Jurlina, Mrdelja, V. Vučković, I. Vučković, Predovan, I. Jurlina.

KONTROL BIRO AR: Šušić, Pinčić, Zanki, Anić 1, Baraba, Bašić 1, Genda.


 

TIN – VRSI RIBA NEKRETNINE 8:3

TIN: Jarmanović, Škibola, Kresović 2, Katalinić 2, Kolega 2, Dundović 1, Marković 1.

VRSI RIBA NEKRETNINE: Marušić, Kvartuč, Bačić, K.Bačić 1, Jarmanović 1, Dražina 1, Zanić, Žura, Perinić, Ivandić.


 

PLOVANIJA – VAROŠ ZARA DENTAL CENTAR 1:5

PLOVANIJA: Dominivić, Gagula, Kokić 1, Juričić, Vučemilović, Srzić, Bašić.

VAROŠ ZARA DENTAL CENTAR: Baričić, Vukić 1, Bugarija 1, Klarin 2, Orlović, Bralić 1, Lukić, Gobin.


 

SVETI ANTE MS EXPRES – SAMBA 2:1

SVETI ANTE MS EXPRES: Ban, Mrkić, Zrilić, Jakušić, Erlić 1, Kovač, Nikpalj 1, Ćošić, Vukorepa, Lipotica, Viduka.

SAMBA: Kovačević, Baždarić, Zrilić, Lončar, Barić, Dundović 1. Proroković, F. Kovačević.


Redoslijed na ljestvici: Varoš Zara Dental centar 25, Sveti Ante MS Expres 22, Tin 21, Stanovi 19, Idassa Nadin 18, Kontrol biro AR 16, Ploča 12, Vrsi Riba nekretnine 11, Plovanija i Gauni 9, Puntamika 5, Samba 4, Primorac Ljubač 3, Poljica 2 boda.

Na listi strijelaca vodi Toni Katalinić (Tin) sa 18 postignutih zgoditaka.


DRUGA ŽUPANIJSKA MALONOGOMETNA LIGA - 9. KOLO

Murvica na vrhu ljestvice!

REZULTATI

MURVICA – BRODARICA 4:1 (Škoda (ag), Rončević 2, Žumberac/ Miletić),

RAŠTANE KANELA – MALI CAFE 3:4 (Birkić, Pelicarić, Šarić / Zekonjiić, Jukić, Nakić 2).

PAKLENICA – VIŠNJIK 1:6 (Jukić / Toman 3, Jurjević 2, Šimunov),

SINJORETOVO – YOUNG BOYS TI 1:1 (Jovančević / Ilić).

Redoslijed na ljestvici: Murvica 19, Višnjik i Sinjoretovo 18, Bilibrig i Raštane kanela 17, Tornado Bibinje i Young boys TI 16, Kontra 13, Brodarica, Rupalj, Paklenica 7, Mali cafe 6, Bali 4, Ugljan 3 boda.

Na listi strijelaca vodi Mateo Rončević (Murvica) sa 16 postignutih zgoditaka.

Naslovnica Sport

Najčitanije