REZULTATI MALOG NOGOMETA PRVE I DRUGE ŽUPANIJSKE LIGE ​Dva derbija za Tin i Varoš, petica Kontrolora, Puntamika slomila Ploču; Nezaustavljivi Tornado iz Bibinja..

REZULTATI MALOG NOGOMETA PRVE I DRUGE ŽUPANIJSKE LIGE

PRVA SONIK ŽUPANIJSKA MALONOGOMETNA LIGA - 11. KOLO

Kolo su obilježila dva derbija, a odigrali su ih Tin i Idassa Nadin te Sveti Ante MS Express i Varoš Zara dental centar.

Tin se lako obračunao sa Idassom, šest puta je "izmjerio" i uzeo sva tri boda. Varoš je pak Svecima četiri puta održala „prediku“ o tome tko je bolji. Na vrhu su Varoš i Tin. Kontrolci su Plovaniju nakantali peticom, dok su Gauni, Poljicima nanijeli još jedan poraz, isto kao Vrsi Riba nekretnine Primorcu iz Ljupča. 

Stanovi su odlični, Samba je od plesala tri puta isti ples.

 

REZULTATI

PLOVANIJA – KONTROL BIRO AR 0:5

PLOVANIJA: Ivandić, Gagula, Juričić, Vučemilović, Iveljić, Srzić, Jurac, Bašić, Gavran.

KONTROL BIRO AR: Šušić, Anić, Zanki, F. Anić, Baraba, Čulina, Genda, Bašić, Tokić, Kresović.

 

POLJICA – GAUNI 2:3

POLJICA: Kojić, Jurlina, Vučković 2, Burčul, Kevrić, Barić, Knežević.

GAUNI: Jović, Mršić, Pilipović, Ćurković 2, Mikas, Mirtović 1, Šaja.

 

PRIMORAC LJUBAČ – VRSI RIBA NEKRETNINE 1:2

PRIMORAC LJUBAČ: Pavlović, Dražević, Batkoski, Matak, Pejić, Jurica 1, Vulić, Vrsaljko, Krstić, Miletić.

VRSI RIBA NEKRETNINE: Kvartuć, Bačić, Rašić 2, K. Bačić, Jarmanović, Žura, Perinić, Ivandić.

 

PLOČA – PUNTAMIKA 0:3

PLOČA: Mandić, Prtenjača, Kapetanović, Nakić, Šarić, Jurjević, Volpi, Anić.

PUNTAMIKA: Bjeliš, Duvnjak, Dunić 1, Brkić, Bilaver, Nović 1, Dražević, Marić 1, Zelić.

 

TIN – IDASSA NADIN 6:1

TIN: Jarmanović, Škibola, Kresović 1, Katalinić 2, Kolega 1, Dundović 1, Burčul, Marković 1, Marić, Kožul.

IDASSA NADIN: Mišković, Bačkov, Remšak 1, Colić, Stojanov, Ješe, Petrović, Čirjak, Katuša.

 

SVETI ANTE MS EXPRESS – VAROŠ ZARA DENTAL CENTAR 2:4

SVETI ANTE MS EXPRESS: Ban, Popov, Jakušić, Erlić, Kovač, Ćošić, Viduka 2, Lipotica, Žuža, Colić.

VAROŠ ZARA DENTAL CENTAR: Baričić, Župan 1, Vukić, Bugarija 1, Klarin, Radman 1, Orlović 1, Bralić, Lukić, Gobin.

 

STANOVI – SAMBA 3:2

SAMBA: Perica, Rožić, Bašćevan, Sladić, Maruna, Sentić, Mandić 2, Zrilić 1, Demo, Čirjak, Bubalo.

SAMBA: Bratović, Baždarić, J. Baždarić 1, Zrilić, Dundović, Kovačević, Lončar 1, Šarić.

REDOSLIJED NA LJESTVICI: Varoš Zara dental centar 28, Tin 27, Sveti Ante Ms Express i Stanovi 25, Kontrol biro AR 22, Idassa Nadin 21 Vrsi Riba nekretnine 14, Gauni 12, Ploča 12, Puntamika 11, Plovanija 9, Samba 7, Poljica 5, Primorac Ljubač 3 boda.

NA LISTI STRIJELACA vodi Toni Katalinić (Tin) sa 21 postignutim zgoditkom.

------------------------------

DRUGA ŽUPANIJSKA MALONOGOMETNA LIGA - 11. KOLO

REZULTATI:

PAKLENICA – KONTRA 2:4 (Jurlina, Trošelj / Erlić, Pahljina, A. Erlić 2),

RAŠTANE KANELA – TORNADO BIBINJE 3:6 (Birkić 2, Vidaković / Šindija 2, Osmančević 2, Lisica, Brtalić),

SINJORETOVO – VIŠNJIK 6:1 (Šare 3, Blajić, Katuša, Ljumeži / Baraba)

MURVICA – MALI CAFE 4:2 (Rončević 2, Surać, Lučić / Jurić, Rubelj)

RUPALJ – BILI BRIG 1:1 (Čulina / Šušić),

BALI – YOUNG BOYS TI 0:6 (Abramović 2, Šušak 3, Župan).

REDOSLIJED NA LJESTVICI: Tornado Bibinje 25, Bili brig 24, Murvica 23, Sinjoretovo 22, Višnjik 21, Kontra 19, Raštane kanela 17, Young boys TI 17, Rupalj 11, Brodarica 10, Paklenica 7, Mal cafe 7, bali 3, Ugljan 2 boda.

NA LISTI STRIJELACA vodi Mateo Rončević (Murvica) sa 19 postignutih zgoditaka.

Naslovnica Sport

Najčitanije