Gorica se probudila u drugom poluvremenu i potopila Puljane, Varaždinci izvukli veliki bod u susjednoj Koprivnici

28. veljače 2020. - 20:58

U dva susreta 24. kola Prve HNL igranima u petak Gorica je na svom terenu svladala Istru 1961 sa 3-0 (0-0), dok su Slaven Belupo i Varaždin u susjedskom dvoboju igrali 0-0.

Gorica je u prvoj utakmici s novim trenerom Dambrauskasom postigla prve pogotke u nastavku sezone kojima je ostvarila i prvu pobjedu. Prvi gol postigao je Dvorneković u 57. minuti na dodavanje Hamada, na 2-0 povisio je Maslowski preciznim udarcem sa 20-ak metara u 80. minuti, ali najljepši pogodak postigao je Lovrić u trećoj minuti sudačke nadoknade kada je sa 25 metara pogodio suprotni gornji kut suparničkih vrata.

Šesta Gorica sada ima 34 boda, dok je Istra 1961 ostala pretposljednja deveta sa 16 bodova.

U susjedskom dvoboju Slaven Belupo i Varaždin su u Koprivnici igrali bez pogodaka. Sedmi Slaven Belupo sada...

20. travanj 2024 17:24