Domaći nogometsve se plaća

Kako je slatka Toplaku pobjeda: prije dva tjedna mu uručili otkaz, a sada im je s ‘fenjerašem‘ očitao lekciju i uzeo bodove

15. veljače 2020. - 22:12

U dvoboju 22. kola Prve HNL u Zaprešiću su nogometaši Varaždina svladali Inter s 2-1 (0-1).

Derbi začelja u Zaprešiću pripao je Varaždincima, koji su preokretom došli do tek treće pobjede u prvenstvu.

Inter je poveo u 19. minuti preko Rusa Serdera Serderova, a izjednačio je veteran Leon Benko u 60. minuti udarcem glavom iz blizine.  Varaždin je do potpunog preokreta došao u 70. minuti kada se Vinko Petković sjurio s centra igrališta, prošao kroz domaću obranu i preciznim udarcem svladao vratara Intera.

Varaždin i Istra 1961 su na dva zadnja mjesta s po 15 bodova, a Inter je ostao osmi s 17 bodova.

18. travanj 2024 02:41