Prvak im potpisao otpusnicu: prva Dinamova pobjeda nakon dva remija bez golova, dok je Inter upisao 11. uzastopni poraz

Piše Robert Radica
1. srpnja 2020. - 21:09

U susretu 32. kola Prve HNL Dinamo je očekivano osvojio tri boda u Zaprešiću porazivši 'fenjeraša' Inter sa 1-0.

Međutim, "modri" su pružili još jednu blijedu partiju, a pitanje pobjednika razriješio je gol Maria Ćužea u 61. minuti kojem je to bio debitantski pogodak za prvu momčad Dinama.

Nakon slabih pola sata bez previše uzbuđenja, prvu priliku imao je Dinamo u 35. minuti. Oršić se sjurio prema golu i zabio, ali je suđeno zaleđe.

Samo tri minute kasnije domaćin je imao veliku priliku, no Zagorac je odlično reagirao ispred Mamuta.

Dinamo je poveo u 61. minuti golom Maria Ćužea na asistenciju Mislava Oršića. Deset minuta kasnije Gojak je umalo zabio za 2-0, no pogodio je okvir gola.

Bila je to prva Dinamova pobjeda nakon dva remija bez golova, dok je Inter up...

16. travanj 2024 17:47