Domaći nogometprijateljska

Hrvatska konačno slavila protiv Švicaraca: Dalić dobio mnoštvo pozitivnih odgovora, Bradarić i Pašalić oduševili svojim nastupom

Piše R.R.
7. listopada 2020. - 22:35

U prijateljskom susretu igranom pred 4.500 gledatelja na stadionu Kybunpark u St. Gallenu hrvatska nogometna reprezentacija je pobijedila Švicarsku sa 2-1 prekinuvši niz od dva uzastopna poraza.

Švicarska je povela golom Marija Gavranovića u 31. minuti, no svjetski doprvaci su okrenuli rezultat golovima Josipa Brekala (42) i Maria Pašalića (67).

Nakon dva poraza u nizu od Portugala (1-4) i Francuske (2-4), Hrvatskoj je prijetilo da tek drugi put u povijesti izgubi tri utakmice u nizu. To joj se dogodilo jedino uoči SP-a u Njemačkoj 2006. kada je izgubila prijateljske utakmice s Poljskom (0-1) i Španjolskom (1-2), a potom otvorila SP porazom od Brazila (0-1).

Švicarska je povela u 31. minuti golom napadača zagtrebačkog Dinama Marija Gavranovića koji je lijepo zabio glavom na u...

18. travanj 2024 07:34