Domaći nogometteška utakmica

Villareal napravio korak prema polufinalu Europske lige: ‘Šteta što nismo zabili još neki gol pa da mirniji odemo doma na uzvrat‘

9. travnja 2021. - 07:28

Villarrealov vezni nogometaš Manu Trigueros (29) žali što njegova momčad nije zabila dodatni gol u gostima u četvrtak kod zagrebačkog Dinama jer smatra da s pobjedom od 1-0 ne mogu mirno ući u uzvratni susret za tjedan dana u Španjolskoj.

"Bila je ovo doista teška utakmica jer je Dinamo u prvom poluvremenu jako zatvorio prostor pa smo imali malo prilika. Bili su jako zatvoreni, stisnuti u prostoru, što nama ne odgovara pa je bilo teško nešto napraviti u prvom dijelu, no onda smo zabili gol iz penala", rekao je Trigueros nakon pobjede u prvoj utakmici četvrtfinala Europske lige.

Villarreal je zabio gol u 44. minuti iz jedanaesterca, upravo pred odlazak na odmor. Pogodak s bijele točke zabio je najbolji klupski strijelac Gerard Moreno koji je dan ranije proslavio 29. rođendan....

25. travanj 2024 10:53