Hajdukprijateljski ogled

Hajduk remizirao s Croatijom iz Zmijavaca: Mrkonjić doveo goste u vodstvo, Diamantakos izjednačio s bijele točke

Piše PSD
16. siječnja 2021. - 15:54

Nogometaši Hajduka i Croatije iz Zmijavaca remizirali su u prijateljskoj utakmici odigranoj na Poljudu.

Bijeli su u susret ušli domantno, ali gosti su bili ti koji su došli do vodstva u 16. minuti preko Mrkonjića. Napadač Croatije prvu ozbiljniju šansu svoje momčadi hladnokrvno je pretvorio u pogodak, a gosti su imali vodstvo do 54. minute.

Šuto je tada igrao rukom u svom šesnaestercu, a sudac Majstrović pokazao je na bijelu točku. Diamantakos je bio siguran i postavio konačnih 1:1.

Obje ekipe imale su nekoliko izglednih prilika, a valja spomenuti situaciju iz 24. minute kada Umut s četiri metra udaljenosti nije uspio ugurati loptu u praznu mrežu gostiju.

Tijek susreta

90` Utakmica je završila. Konačan rezultat je 1:1

74` Džaja upućuje udarac glavom nakon jednog ubačaja, ali l...

18. travanj 2024 19:51