Košarkaneočekivano

Blamaža u Višnjiku: nakon blistave pobjede nad Partizanom, Zadar poražen od Zaboka u prvenstvenom dvoboju

28. veljače 2021. - 21:11

Zadar se ozbiljno izblamirao na svojem parketu, svega 24 sata nakon velike pobjede protiv Partizana, usred Višnjika u provaliju poraza povukao ih je Zabok. Zasluženo!

Jer su praktički cijelu utakmicu bili unutra, uvelike si iskoristili pokušaj Veljka Mršića koji je u dvoboj krenuo s pričuvnom postavom. I nije pogodio! U međuvremenu gosti su se razmahali, u 15. minuti otišli na plus 24. Zadar je prvo poluvrijeme izgubio s omjerom 0:10 u tricima , te su 11 puta suparniku predali loptu u ruku.

Kasnije, nastojali su okrenuti priču, ali na svaku njihovu "tricu", Zabok je imao jednako takav odgovor. Nešto čvršćom obranom, uspjeli su se Zadrani spustiti na minus 2, pokušali su "povlačiti repu", međutim, ostala je duboko u korijenima Krešine dvorane. I tako je gorka.

20. travanj 2024 13:37