KošarkaRAZBILI SARAJLIJE

Bravo ‘žuti‘! ABA liga na Gripama i sljedeće sezone, a sad juriš na titulu prvaka!

Piše F.Vulas, V. Babić
20. svibnja 2021. - 20:07

Na Gripama će se i sljedeće sezone gledati ABA Liga nakon što je Split u majstorici dodatnih kvalifikacija razbio sarajevski Spars. Nikakve drame i neizvjesnosti nije bilo, "žuti" su na svom parketu utakmicu prelomili već u prvom poluvremenu i ispunili jedan od zacrtanih ciljeva sezone.

Serija 12:0 kojom je Split u drugoj četvrtini pobjegao na plus 17 slomila je otpor indisponiranog suparnika, nakon čega je njegova prednost samo rasla, a trijumf nije dolazio u pitanje. Kako obrambeno, tako i napadački bila je to ponajbolja partija Splita ove sezone.

- Prvo poluvrijeme bilo je taktički jako zrelo s naše strane. Pogotovo smo u drugoj četvrtini znali što želimo u svakom trenutku. U drugom poluvremenu bilo je odrađivanje posla, iako mi u trećoj četvrtini nije baš sve bilo po volji - k...

24. travanj 2024 09:41