Košarkaprvenstveni derbi

Cedevita Junior je u Trnskom Zadrane ‘bacila u trnje‘, dotukla ih je nevjerojatnom serijom početkom treće četvrtine

Piše Dražen Žura
29. siječnja 2023. - 23:05

Zadar je u Trnskom doslovce „bačen u trnje”, Cedevita Junior je od njih napravila neprepoznatljivu momčad, posve iscrpljenu i bez nekog osobitog motiva. Sve to možemo pripisati i zbivanjima u klubu vezano uz financijske zaostatke, međutim, i kad je teško treba imati dovoljno sportskog žara.

Ali, sve je je krenulo naopako, domaćin je odmah pokazao kako se nimalo ne šali, bilo je primjetno koliko žele trijumf nad Zadranima. S druge strane, njihov suparnik je muku mučio s vanjskim šutom, do poluvremena su imali 0-14, k tomu od 28 poena dvanaest su ubacili s crte slobodnih bacanja.

Istina, zaigrali su nešto bolje u obrani, otvorilo se i u napadu, ali im je za prvu „tricu” trebalo 16 pokušaja, pogodio je Čampara! Otišao je Zadar i do vodstva 38:36, pa se činilo kako im se vratil...

19. travanj 2024 15:15