Clippersi pobijedili prvake na startu nove sezone, Netsi uvjerljivi protiv Warriorsa

23. prosinca 2020. - 07:09

Košarkaši Los Angeles Clippersa ušli su u novu sezonu NBA lige pobijedivši na startu aktualne prvake Lakerse sa 116-109, dok su Brooklyn Netsi s uvjerljivih 125-99 svladali Golden State Warriorse u svom Barclays Centeru.

U večeri kad su dobili svoje prstene kao uspomenu na NBA naslov osvojen "pod balonom" u Orlandu, Lakersi nisu uspjeli kao pobjednici izaći u gradskom derbiju. Konačnih 116-109 još je i dobar rezultat, s obzirom na to da su Clippersi pred kraj prve četvrtine imali prednost od 22 koša (39-17)!

Lakersi su uspjeli u drugoj četvrtini taj zaostatak svesti na samo dva koša manjka na poluvremenu (56-54), na pet minuta do kraja treće četvrtine došli su do izjednačenja (75-75), ali nijednom nisu uspjeli steći prenost. Kad je trebalo prelomiti utakmicu Clippersi su imali i...

25. travanj 2024 12:07