Košarkaaba liga

Fantastična utakmica na Gripama: Split je velikim preokretom u drugom poluvremenu slomio otpor Zadrana

Piše Ivan Renić
3. veljače 2023. - 20:04

Sjajnu atmosferu na Gripama, isto takvom predstavom u drugom poluvremenu na parketu su popratili košarkaši Splita. Split je pobijedio rezultatom 89:85. Gledatelji su „debitirali” na novopostavljenim sjedalicama, popunila se dvorana gotovo do posljednjeg mjesta.

„Zapalilo” je to Žute na početku. Živo su otvorili utakmicu. Runjić je pogodio uz dodatno slobodno bacanje. Sullivan se pridružio tricom i Split je brzo došao do 8:2. Međutim, punio se polako i dio tribine s navijačima Zadra. Stizali su pripadnici Tornada. Kako su postajali glasniji, tako su gosti živnuli i na terenu.

Uslijedila je furiozna serija Zadrana od 5:19. Prvu četvrtinu završili su s 10 poena viška, a u drugoj je samo nastavila rasti. Košarkaši Srđana Subotića previše su se zabijali u reket. Nije bilo hr...

20. travanj 2024 06:37