Košarkarutinska pobjeda

Jednosmjerna ulica: Zadar dominirao susretom protiv Zaboka i izbio na čelo lige

22. studenog 2020. - 09:17

Kako i koliko je utakmica bila borbena no neefikasna govori i podatak da je na otvaranju susreta bio “blokira” koš, a prvi koševi su kod domaćih bili Tomasa, a kod Zadra Carter u sedmoj minuti postigli su po dva koša.

No ne želeći da se ponovi iz prethodnog kola Sonik – Puntamika, Zadar je “otkačio brenze“ vukao sa svih strana, a predvodio ga je Mavra i Carter te su gosti otišli na poluvrijeme sa 19 koševa razlike (22:41).

Nastavljeno je u istom ritmu u trećoj četvrtini, a pomoćnik Mršića koji je kažnjen jednim susretom zabrane vođenja momčadi, Ivan Perinčić, je dobro “trimao” svojima u cijelom tijeku susreta.  Bila je to jednosmjerna ulica Zadra, a trener Perinčić je pred kraj susreta radi svake eventualnosti pojačao obrano i ostvario pobjedu.