Košarkatijesan poraz

Žuti odigrali dobro drugo poluvrijeme, ali ipak ostali bez pobjede: Igokea slavila nakon dramatične završnice na Gripama

Piše Vedran Babić
24. listopada 2020. - 21:11

Jedan prekršaj u napadu odnio je Splitu pobjedu protiv Igokee. Devet sekundi prije kraja susreta pri vodstvu gostiju 77:75 Marko Luković, koji je do tada promašio čak šest slobodnih bacanja, krenuo je u prodor i napravio faul. Umjesto eventualne dvice za produžetke ili čak trice za pobjedu, Split je ostao praznih ruku u dramatičnom finišu na nažalost i dalje praznim Gripama.

Baš šteta, jer „žuti” su pokazali srce i borbenost nadoknadivši 15 koševa minusa sa sredine treće četvrtine (34:49). Iako su u pretposljednjoj minuti susreta izjednačili, nisu uspjeli pobijediti. Njihovo posljednje vodstvo ostalo je ono iz sedme minute kad su imali 10:6.

Iako je Split u prvom poluvremenu solidno parirao Igokei u reketu, što se apostrofiralo kao ključno u najavi, sudionik Lige prv...

20. travanj 2024 00:29