Makarani ‘šesticom’ prekinuli crni niz, dramatična završnica u Murteru, remi u Vrgorcu

Piše Jakov Kovačević, Krešimir Gulin. Mate Primorac
25. studenog 2020. - 07:32

Novo Vrijeme Apfel je nadigralo Alumnus u Sesvetama i zasluženo odnijelo bodove u Makarsku.

Obje momčadi u utakmicu su ušle napadačkom igrom, a u prvim minutama veći posjed imao je oslabljeni Alumnus. Nakon toga dominiraju Makarani i u 14. minuti Osredkar kažnjava grešku obrane Alumnusa i trese mrežu Modrušana za 0:1. Makarani su samo dvije minute kasnije podebljali prednost, Pašalić je primio loptu na uzdužnoj liniji terena, namjestio se i preciznim udarcem pogađa gornji desni kut nemoćnog vratara domaćina.

Početak nastavka donosi izglednu prigodu „studentima“, a akciju Markić – Andrijašević zaustavlja sigurni Bašković. Na početni pritisak Novo Vrijeme Apfel odgovara pogotkom Kazazića za prednost 3:0. Alumnus od 34. minute igra s Penavom kao igračem/vratarom, a već u idu...

20. travanj 2024 10:03