Strani nogometbundesliga

Borussia Dortmund kiksala kod kuće protiv predzadnjeg Mainza, Reus promašio penal za pobjedu

16. siječnja 2021. - 18:56

U 16. kolu Bundeslige Borussia Dortmund je u subotu na svom terenu protiv predzadnjeg Mainza odigrala 1-1, ali je kapetan Marco Reus promašio penal koji domaćinima mogao donijeti pobjedu.

U prvom poluvremenu izgledne prilike za Borussiju su promašili Julian Brandt, Marco Reus i Bellingham. To im se osvetilo i gosti su poveli preko Levina Öztunalija u 57. minuti. Ipak, Thomas Meunier u 73. minuti pogađa za 1-1, a u 76. Borussia je mogla do pobjede, ali je Marco Reus promašio penal.

Hoffenheim je kod kuće protiv Arminije remizirao 0-0, a hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić, koji je za domaćine odigrao cijeli susret, dva puta je zaprijetio protivničkom golu. U 46. minuti njegov udarac zaustavio je vratar, a u 55. minuti lopta je prošla pored desne stative.