Strani nogometbundesliga

Fantastično otvaranja kola: Fortuna u prvom poluvremenu imala veliku prednost, na kraju izvukla samo bod protiv Herthe

28. veljače 2020. - 23:04

U prvoj utakmici 24. kola njemačkog nogometnog prvenstva Fortuna iz Duesseldorfa i Hertha iz Berlina su igrale 3-3 (3-0).

Domaći su nakon prvih 45 minuta vodili sa 3-0 uz dva gola Karamana (6, 45+1) i jedan Thommyja (9) te se činilo kako su osigurali važna tri boda u borbi za ostanak, no u nastavku su gosti s tri gola za tek nešto više od 10 minuta stigli do poravnanja. prvo je Thommy (64-ag) autogolom smanjio na 3-1, pa ja Matheus Cunha (66) pogodio za 3-2, da bi Pitaek (75-11m) izjednačio na konačnih 3-3.

Fortuna je tako ostala 16. sa 21 bodom, jednim manje od 15. Mainza 05, a četiri više od 17. Werdera, dok je Hertha 13. sa 27 bodova, koliko ima i 12. Augsburg, dok 14. Koeln ima 26 bodova.

Na vrhu je Bayern sa 49 bodova, jedan manje ima drugi RB Leipzig.

23. travanj 2024 21:11