Golijada na Parku prinčeva: PSG se dobro namučio za pobjedu, bivši hajdukovac asistent, Neymar isključen

24. veljače 2020. - 07:40

U posljednjem susretu 26. kola francuskog nogometnog prvenstva PSG je na Parku prinčeva pobijedio Bordeaux sa 4-3, a za prvi pogodak gostiju asistirao je hrvatski nogometaš Toma Bašić.

Bila je to sjajna utakmica sa sedam golova i nizom prilika na obje strane.

PSG je do 21. pobjede ove sezone stigao daleko teže nego što se očekivalo. Bordeaux je poveo, imao je 2-2, a potom i nekoliko prilika za novo vodstvo, da bi u posljednjih pet minuta lovio pogodak za 4-4, ali nije uspio.

Gosti su poveli u 18. minuti pogotkom Koreanca Hwanga Ui-Joa nakon ubačaja Tome Bašića iz kornera. Samo sedam minuta kasnije na asistenciju Angela di Marije izjednačio je Edison Cavani rekordnim 200-tim pogotkom u dresu pariškog kluba. Cavani je i prije ove utakmice bio najbolji strijelac u povijesti PSG-a, a o...

20. travanj 2024 12:19