Strani nogometubojiti norvežanin

Haaland show na Signal Iduna Parku: Borussija stekla prednost pred uzvrat, mladi napadač bio nerješiva zagonetka za Parižane

Piše hina
18. veljače 2020. - 23:09

Borussia Dortmund je pobijedila PSG sa 2-1, a junak utakmice bio je mladi norveški napadač Erling Braut Haaland postigavši dva gola čime je stigao do brojke od deset pogodaka u Ligi prvaka, te 11 golova u sedam nastupa za Borussiju. Pogodak nade za goste zabio je Neymar u 76. minuti.

Borussija je u prvom poluvremenu pokazala bolji nogomet, ali nije uspjela realizirati niti jednu od nekoliko prilika. Domaćin je najbliže golu bio u 27. minuti kada je Jadon Sancho gađao suprotni kut, ali je Keylor Navas obranio.

Prvu pravu priliku na utakmici gosti su imali u 66. minuti kada je nakon akcije Kyliana Mbappea i Neymara, pucao mladi francuski napadač, no Roman Burki je bio siguran. Uzvratio je Marokanac Achraf Hakimi dvije minute kasnije, ali je pucao preko gola.