Inter stigao do uvjerljive pobjede, Milan do remija stigao u sudačkoj nadoknadi, Jurićeva Verona svladala Parmu

1. srpnja 2020. - 23:59

U susretu 29. kola talijanskog nogometnog prvenstva Inter je na San Siru pobijedio Bresciju sa čak 6-0, Milan je na gostovanju kod SPAL-a odigrao 2-2, dok je Verona u sjajnoj utakmici pobijedila Parmu sa 3-2.

Inter je rutinski stigao do pobjede protiv jednog od najvećih kandidata za ispadanje iz Serie A.

Golove za milanski sastav zabili su Ashley Young (5), Alexis Sanchez (20-11m), Danilo D'Ambrosio (45), Roberto Gagliardini (52), Christian Eriksen (83) i Antonio Candreva (88). Marcelo Brozović nije nastupio za Inter.

Za razliku od "Nerazzurra", "Rossoneri" su osvojili tek bod na gostovanju kod SPAL-a izjednačivši na 2-2 u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

Domaćin je poveo u 13. minuti golom Mattie Valotija, a u 29. je na 2-0 povisio Sergio Floccari. U posljednjim trenucima...

18. travanj 2024 12:37