Strani nogometzanimljiv oktet

Nastavila se serija iznenađenja u njemačkom kupu: lanjski finalist Leipzig sigurno prošao, ispali Hoffenheim i Borussia Monchengladbach

19. siječnja 2022. - 22:57

Hrvatski nogometni reprezentativac Andrej Kramarić najzaslužniji je za jedini pogodak Hoffenheima u 1-4 (0-2) domaćem porazu od Freiburga u osmini finala Njemačkog kupa.

Kramarić, koji je odigrao čitav susret, uputio je u 53. minuti udarac prema gostujućim vratima iskosa s lijeve strane, a u očajničkom pokušaju ispucavanja s gol-linije pogodak je potvrdio domaći branič Schlotterbeck kojemu je stoga pripisan autogol kojim je Hoffenheim u tom trenutku smanjio na 1-2. No, do preokreta ipak nije došlo.

Inače, Freiburg je izgradio prednost od 2-0 u prvom poluvremenu pogocima Grifa (10, 36-11m), a nedugo nakon što su domaći smanjili Schade (55) je pogodio za 1-3, a konačni rezultat postavio je Demirović (68).

Četvrtfinale je izborio i Union Berlin koji je kao gost svladao svo...

20. travanj 2024 16:35