Strani nogometMršavi remi

Protivnik Hrvatske na Svjetskom prvenstvu golom devet minuta prije kraja spasio se poraza u prijateljskom susretu protiv 85. reprezentacije svijeta

Piše Frane Vulas
11. studenog 2022. - 19:21

Protivnik Hrvatske na skorašnjem Svjetskom prvenstvu u Katru reprezentacija Kanade odigrala je 2:2 u prijateljskom susretu kod momčadi Bahreina. U susretu odigranom u Manami Kanađani koji su inače 41. reprezentacija svijeta po FIFA-inom rankingu su poveli u šestoj minuti golom veznjaka Ismaela Konea (Montreal). Domaćin koji je formalno tek 85. reprezentacija svijeta je preokrenuo zgodicima Mahdi Al-Humaidana u 14. i Abudulle Helala s bijele točke u 65. minuti. Kanada je izbjegla poraz pogotkom napadača Lucasa Cavallinija (Vancouver Whitecaps) devet minuta prije kraja susreta.

Kanada će prvi dio priprema za SP odraditi u Bahreinu. U ovom susretu Kanada je nastupila bez igrača koji igraju u Europi, pa tako i svojih najboljih igrača Alphonsoa Daviesa iz Bayerna, Jonathana Davida iz ...

23. travanj 2024 08:54