Sevilla preokretom do pobjede u Bilbau: Andalužani slavili na San Mamesu nakon gotovo 11 godina čekanja

10. srpnja 2020. - 00:03

Nogometaši Seville su kao gosti pobijedili Athletic Bilbao sa 2-1 (0-1) u utakmici 35. kola španjolskog prvenstva odigranoj u četvrtak.

Pogotkom Cape u 28. minuti Athletic je poveo i do 70. minute držao pobjedu u rukama. No, u samo četiri minute uslijedio je preokret u režiji Evera Banege. Argentinski veznjak je u 70. minuti sa 18 metara iz slobodnog udarca pogodio gornji lijevi kut domaćih vrata, a u 74. minuti je sjajnim ubačajem pronašao Munira El Haddadija koji je glavom poslao loptu u mrežu.

Andalužani su tako stigli do prve prvenstvene pobjede na San Mamesu nakon gotovo 11 godina čekanja.

Sevilla se sa 63 boda izjednačila na ljestvici sa trećeplasiranim Atletico Madridom i otišla na šest bodova više od Villarreala u borbi za plasman u Ligu prvaka. Athletic Bilbao ostao ...

19. travanj 2024 12:48