Strani nogometpohvala trenera

Simeone oduševljen nakon domaće pobjede Atletica: Vrsaljko radi veliki posao

24. veljače 2020. - 08:54

Atléticov trener Diego Simeone pohvalio je u nedjelju navečer hrvatskog nogometnog reprezentativca Šimu Vrsaljka koji je u pobjedi 3-1 nad Villarrealom asistirao za prvi pogodak.

"Jako sam zadovoljan konkurencijom unutar momčadi. Vratili su nam se (nakon ozljeda) Trippier, Joao, Costa... Igrači koji su igrali umjesto njih pokazali su da su sve bolji. Vrsaljko radi veliki posao", izjavio je Simeone na konferenciji za medije podno stadiona Wanda Metropolitano u Madridu.

Vrsaljko, 28-godišnji desni bek, asistirao je u 40. minuti napadaču Ángelu Correi za izjednačujući pogodak. Igru je napustio u 58. minuti. To mu je bila šesta utakmica za Atlético od kada se u siječnju vratio u momčad nakon izbivanja od godine dana zbog ozljede koljena. Vrsaljko je ovaj mjesec iskoristio ozljede Kierana...

18. travanj 2024 11:41