Strani nogometLetica ne spašava

Verona Ivana Jurića otkinula važne bodove Interu: Brozović solinda nekadašnji ‘splitovac‘ Rrahmani asistent za poravnanje

9. srpnja 2020. - 23:54

U posljednjem susretu 31. kola talijanskog nogometnog prvenstva Verona i Inter su odigrali 2-2.

Momčad Ivana Jurić je sjajno ušla u susret i povela je već u 2. minuti golom Darka Lazovića. Srpski igrač sjajno je prošao po krilu, potom u kaznenom prostoru 'slomio' Milana Škriniara, te odličnim udarcem svladao Samira Handanoviča. U 19. minuti je moglo biti 2-0, no udarac Miguela Velosa je završio u stativi.

Inter u prvom dijelu nije pokazao previše, no u svega deset minuta nastavka je uspio okrenuti rezultat. Izjednačio je Antonio Candreva u 49. minuti, a isti je igrač u 55. minuti želio ubaciti pred gol, ali je Federico Dimarco skrenuo u vlastitu mrežu. Ipak, u 86. minuti Miguel Veloso je lijepim udarcem donio bod domaćinu. Marcelo Brozović je za Inter igrao 70 minuta....

18. travanj 2024 21:24