Vaterpololiga prvaka

Jadranaši poraženi od Beograđana u vatrometu golova

Piše Pero Smolčić
19. studenog 2021. - 20:38

U odličnoj napadačkoj utakmici s obje strane Novi Beograd je u Splitu u utakmici trćeg kola LEN Lige prvaka bio bolji od Jadrana sa 17:12.

Počelo je vatrometno, Jadran je poveo golom Marina Čaglja s igračem više, gosti su preokrenuli na 1:2, a potom je Dužević izjednačio, sve to u manje od tri minute. Na kraju četvrtine u kojoj se doista imalo što vidjeti bilo je 4:5 za goste.

Igrači Novog Beograda su igrača više koristili kao da su peterci, bili su bezgrešni, do sredine druge četvrtine omjer je bio 5:5. Rješavali su to uglavnom "zakucavanjima" s dva metra. Jadran je imao nekoliko napada za izjednačenje na 7:7, ali nisu uspjeli doći do prave prilike za šut, Strahinja Rašović ih je stoga kaznio i donio gostima prednost od 8:6, a potom i za 9:6. Nije to bila večer vratata splits...

19. travanj 2024 04:13