Vaterpolopotvrdili kvartet

Splićani sve prelomili u trećoj četvrtini: na kraju i Zvezdin trener izgubio živce i servirao jezikovu juhu svojima vaterpolistima

Piše Pero Smolčić
26. veljače 2020. - 21:57

U pretposljednjem kolu Triglav A1 lige za poredak od prvog do petog mjesta Jadran je uvjerljivo pobijedio Crvenu Zvezdu u bazenu na Poljudu.

U prvoj je četvrtini Jadran dominirao. Minutu i pol prije kraja dvoboja bilo je 4:2, uz to su Splićani promašili jedan peterac, imali još barem dva zicera, a na kraju je čevrtina okončana sa „samo“ 5:4 za domaće.

U drugoj četvrtini slična priča, samo s po golom manje na svakoj strani i jadranaši su na poluvrijeme otišli s vodstvom 9:7.

Prijelomnica susreta bila je u prvoj polovici treće četvrtine kada je Jadran s tri uzastopna pogotka s 9:8 otišao na 13:8 jednim pogotkom Krapića, potom dva Šetke te potom i Delića iz kontranapada. Trener gostiju Igor Milanović već je poprilično izgubio živce, servirao jezikovu juhu svojim...

17. travanj 2024 17:11