StoryEditorOCM
ForumSAD PLANIRA PRINOVU

Hrvat koji je osvojio 332.055,14 eura umalo ostao bez svega, nećete vjerovati što je napravio! Srećom je posumnjao...

Piše Mozaik SD
17. travnja 2023. - 18:18

"Ugledao sam na blagajni natpis Eurojackpot i odlučio sam odigrati jednu kombinaciju, no bez Jokera. Sva sreća, prodavačica me nagovorila da za samo 60 centi više odigram i Joker broj ” - ispričao je presretni dobitnik iz istarskog Vodnjana Novom listu, otkrivajući kako je umalo ostao bez - iznenadnog sretnog dobitka!

Muškarac je, naime, prvo pomislio da nije ništa osvojio na Eurojackpotu, te je bacio svoj listić u smeće. Tek nakon što je preko društvenih mreža saznao da je izvučen Joker upravo na prodajnom mjestu Petrola gdje je i on odigrao, izvadio je listić iz smeća i ostao šokiran!

Jer, iako nije pogodio niti jedan broj u kombinaciji za Eurojackpot, igra Joker donijela mu je čak 332.055,14 eura (2.501.869,45 kn).

Istrijan i inače igra i Loto 7, no ovo mu je prvi veliki dobitak kojeg, kako je rekao, namjerava pametno iskoristiti.

Sretni dobitnik planira s osvojenim novcem pokrenuti vlastiti posao, a sada, kad mu financijska situacija više nije neizvjesna, priznaje i da priželjkuje prinovu u obitelji.

 

30. travanj 2024 19:08