StoryEditorOCM
ForumPOTRESENA KĆI TRAGIČNO POGINULE ŽENE O STRAVIČNOJ NESREĆI U POREČU

"Mislim da je dečku dovoljna kazna što je on preživio, a moja mama nije"

Piše Jutarnji.hr
26. prosinca 2019. - 15:59
Poreč, prometna nesreća

 

U Poreču se na Badnjak dogodila tragedija. Kao što je Jutarnji.hr već izvijestio, oko 18.30 sati policajac je u službenom automobilu udario 72-godišnju pješakinju. Iako je ekipa Hitne pomoći vrlo brzo stigla na mjesto nesreće i 40-ak minuta pokušavala reanimirati pješakinju, ženi nažalost nije bilo spasa.

Kći preminule žene je u razgovoru za Dnevnik Nove TV rekla da ne zna kako je došlo do same nesreće.

"Nisam bila ovdje, ne znam što se dogodilo znam samo da je uvijek išla na pješački prijelaz, mislim da je dečku već i dovoljna kazna što je on preživio a moja mama nažalost nije“, ispričala je kroz suze.

Glas Istre je izvijestio da je za upravljačem policijskog vozila bio 24-godišnji policajac, a da za vožnje nije bila upaljena rotacija.

Kad se tragična nesreća dogodila, kako se neslužbeno saznaje, mladi policajac izašao je iz vozila i vidno u šoku nekoliko puta rekao: "Nisam je vidio".

Inače, kako se doznaje od mještana, preminula 72-godišnjakinja svakodnevno je dolazila u obližnji kafić gdje je kupovala cigarete i igrala Bingo.

18. travanj 2024 18:33