StoryEditorOCM
ForumPRIJETNJE NOVINARU

Odvratne prijetnje Dežuloviću: ‘Ima li tko da tu spodobu otpremi u vječna lovišta‘, ‘Kreten, satarom ga pod grlo‘; Novinar objavio pismo Božinoviću

Piše PSD
7. studenog 2021. - 14:10

Boris Dežulović je ovaj put za N1 napisao malo drugačiju kolumnu. 

Tko je ubojica?

(Otvoreno pismo o namjerama ministru unutarnjih poslova Davoru Božinoviću)

Velimir Bujanec: Posve sam siguran da Dežulović zbog napisanih gadosti neće snositi baš nikakve ozbiljne posljedice.

(Velimir Bujanec na Facebooku, u objavi o tekstu “Jebo vas Vukovar”)

Izbor iz više od tisuću komentara ispod Bujančeve objave:

- Velimir Bujanec, frende …daj da se nekaj konkretno potegne po tom pitanju mamu im jebem! BBB ZDS

- PORUKA KOMENTATORIMA: NE GENERIRAJTE MEĐU HRVATSKU SVAĐU I NETRPELJIVOST. META JE DEŽULOVIĆ A NE SVAĐA MEĐU HRVATIMA.

- Kako je moguće da se ovakvo govno usudi izaći iz svoje kuće na ulicu. Što sa našim društvom nije u redu?

- I on normalno hoda okolo?

- Da živimo u normalnoj državu ovog gospodina bi već netko obrijao.

- Hoće li se na ovo šutit kao i obično ili će netko reagirat da se ušutkaju čvalje ovakvih ljigavaca parazita i mrzitelja svega hrvatskoga.

- Ja sam uvjeren da te njegove uvrede budu naplaćene u skoro vrijeme!

- Snosi će i te kako će snositi samo dok se iznenada sretne sa pravim čovjekom kojeg je uvrjedio kad bude gledo kako mu ker proždire pogani jezik skuži će da sloboda govora je jedno a psovanje opasno po život.

- Ima ko da ga dočeka di u mraku

- Gdje ste branitelji,???DOKLE CE TE DOZVOLIT DA VAS VREDA SVAKO SRPSKO GOVNO KOJE ZNA NAPISAT PROSIRENU RECENICU.

- Suborci moji,dali se to može otrpiti??? Zašto konačno ne krenemo?

- Kratki hitni postupak i amen.

- Pitanje samo koji kalibar

- Fali njemu metak u čelu i to od 12,7

- Ovo treba neutralizirati.

- Ovog treba na kolac nasaditi

- Da je to normalna država noć bi ga pojela.

- Sotona …REŽI..JER KRAJ..SE..NAZIRE..OVOJ..FARSI..OD VLASTI..A..ZA..SVO ZLO..OD..SAME..AGRESIJE..DO OVOG SRAMOTNOG..PISANJA..DEBELO..DA PLATE..

- Kurvin sine poturčeni šljamu centriram ti vilicu od rubnjak. TRAŽIMO TE

- Ostavit ga NESPOSOBNIM za sav život.

- Ima ljek i za takve bezobrazne budale konop oko vrata i sve rješeno za par minuta.

- Kreten, satarom ga pod grlo.

- U čelo i riješeno.

- Imali u cijelom splitu nekoga da ga malo spusti u more da se okupa za primjer nekim drugim takvim piscima.

- Imali tko u Splitu da tu spodobu otpremi u vječna lovišta

- Splićani i Torcida… šta čekate????

- Jel zna neko adresu od dotičnog štakora, inbox.

- Bujanec daj nam njegovu adresu

Cijeli tekst pročitajte OVDJE.

04. svibanj 2024 22:48