StoryEditorOCM
ForumVRUĆE, JAKO VRUĆE

On je najzgodniji Hrvat? Žene su ga zasule komplimentima nakon što je objavio fotografije na plaži, pogledajte

Piše scena sd
21. kolovoza 2023. - 14:57

Bivši kandidat sociološkog eksperimenta ‘Brak na prvu‘ Stefan Modrić odmara se u Rovinju gdje je pozirao u moru i oduševio brojne pratiteljice na Instagramu. "Pogledaj me u oči, ispričaj mi svoju priču", napisao je pokraj fotografija.

image

PRIVATNI ALBUM, iNSTAGRAM

image

PRIVATNI ALBUM, iNSTAGRAM

image

PRIVATNI ALBUM, iNSTAGRAM

U prvi plan su došle njegove plave oči, ali i isklesano tijelo. "Kakve slike", "Boje su top", "Isti Bruno Petković", "Imaš predivne oči", "Bradley Cooper, odstupi", komentirale su Stefanove pratiteljice.

Inače, Stefan je student Kineziološkog fakulteta u Zagrebu gdje živi posljednjih godina zbog studija i posla kondicijskog trenera, a dolazi iz Pazina. Nedavno je ispričao za RTL.hr čime se bavi nakon ‘Braka na prvu‘.

image

PRIVATNI ALBUM, iNSTAGRAM

image

PRIVATNI ALBUM, iNSTAGRAM

image

PRIVATNI ALBUM, iNSTAGRAM

image

PRIVATNI ALBUM, iNSTAGRAM

image

PRIVATNI ALBUM, iNSTAGRAM

"Nakon showa sam se odlučio fokusirati na neke zaostatke koje sam morao riješiti vezano za faks. Cijelu godinu sam fokusiran na to, osim toga, otvorile su mi se nove poslovne suradnje i imam već neke planove za iduću godinu", ispričao je.

Otkrio je i ima li novosti u njegovom ljubavnom životu.

"Odlučio sam se ovaj period fokusirati samo na sebe i kako sam rješavao sve zaostatke, nisam imao vremena za ljubavni život. Htio sam prvo riješiti stvari koje su me kočile i zadržavale kako bih onda u budućnosti mogao opušteno ‘krojiti‘ i ljubavni život", rekao je Stefan.

image

PRIVATNI ALBUM, iNSTAGRAM

image

PRIVATNI ALBUM, iNSTAGRAM

image

PRIVATNI ALBUM, iNSTAGRAM

image

PRIVATNI ALBUM, iNSTAGRAM

image

PRIVATNI ALBUM, iNSTAGRAM

Također se osvrnuo na odnos s Lorenom Farkač, svojom suprugom iz ‘Braka na prvu‘.

"Čujemo se, naravno ne svaki dan jer nema potrebe. Vidimo se jednom mjesečno, odemo popiti kavu ili se vozimo s biciklima. Ona sad ima dečka pa je stalno negdje pa kad se ulovimo, popričamo. Održavamo naš prijateljski odnos i isti je od kada je i završio show", ispričao je Stefan.

image

PRIVATNI ALBUM, iNSTAGRAM

image

PRIVATNI ALBUM, iNSTAGRAM

image

PRIVATNI ALBUM, iNSTAGRAM

Stefana možete zapratiti OVDJE.

26. travanj 2024 00:46