StoryEditorOCM
ForumZADNJI DAN

Panika u MOST-u, zadnji je dan, a još nemaju dovoljan broj potpisa za referendum? ‘Dižite sve svoje, simpatije, ljubavi, znane i neznane"

Piše PSD
18. prosinca 2021. - 12:16

Most očito još nije skuio dovoljan broj potpisa za referendum, a o čemu svjedoči i status mostovca Marina Miletića: 

"USPJET ĆEMO

POBIJEDIT ĆEMO podijeli ovaj status neka se širi miris pobjede

Dragi moji, predragi ljudi, ako DANAS budemo imali dan skupljanja kao jučer MI SMO USPJELI Idemo! Dižite sve svoje, poznanike, prijatelje, obitelji, simpatije, ljubavi, znane i neznane! Susjede i neke stare znance! Uzmite ih za rukav, objasnite im koliko je važan ovaj REFERENDUM! On nam je ZADNJA crta OBRANE naše djece, naših obitelji, našeg života.

Ovaj referendum je PRVA pobjeda nakon koje će doći još mnoge pobjede Ovaj referendum će biti mala kap jednog malenog naroda koji će se pretvoriti u veliku rijeku OTPORA tiraniji koji će preplaviti cijelu Europu Mi ćemo pokazati da je moguće srušiti mirno i demokratski Stožerokraciju gospodara sjena!

Nemaš pravo ostati mlak! Ili si studen ili si vruć Dođi danas do naših štandova, dođi danas do nas volontera - stavi svoj potpis na inicijatovu ZA referendum i pokažimo svim interesnim skupinama,

centrima moći, pogubljenoj ljevici u Saboru, Plenkoviću i njegovim satelitima - da NISU USPJELI SLOMITI KIČMU našem narodu.

Lomiti mogu, slomiti nas neće

Dodi, potpiši ZA referendum!

Ja sam kod sata na Trgu Bana od 9h do 23.59

Hrvatska, ljubavi naša ", napisao je MIletić. 

19. travanj 2024 13:10