StoryEditorOCM
ForumČESTITKA I PORUKA

Severina čestitala svojim Splićanima praznik odjevena u Dioklecijanovu ženu i poručila: Sigurna sam da naš sveti Duje, i sam mučenik, moli za Mirelu Čavajdu

Piše Split SD
7. svibnja 2022. - 17:50

Pjevačica Severina na svom Instagram profilu Splićankama i Splićanima uputila je čestitku povodom Dana grada.

- Mile moje Splićanke i dragi moji Splićani, na dobro vam došla Sudamja! A naš sveti Duje, i sam mučenik, moli za Mirelu Čavajdu i njezinu obitelj, uvjerena sam u to - napisala je Severina u svojoj objavi.

Objavila je fotografije iz 2016. godine kada je utjelovila caricu Prisku na Danima Dioklecijana. Uloga cara tada je pripala glumcu Robertu Kurbaši. 

Severina je i prije nekoliko dana uputila javnu podršku Mireli Čavajdi, trudnici kojoj je rečeno da nosi dijete s malignim tumorom na mozgu, a hrvatske bolnice odbijaju napraviti pobačaj.

- Kamala Harris za predsjednicu svih žena, pogotovo hrvatskih. Mireli Čavajdi i njenoj obitelji želim puno snage. Uz vas sam s puno nježnosti - napisala je prije nekoliko dana Severina uz video govora potpredsjednice SAD-a Kamale Harris u kojem govori o pravima žena i pravu na pobačaj. 

23. travanj 2024 21:42