StoryEditorOCM
ForumZA NAJBOLJI KONCERT

FOTO: SEVERINA TRIJUMFIRALA NA ZLATNOM STUDIJU PA S NAGRADOM U RUCI POSLALA SNAŽNU PORUKU ‘Ovo posvećujem svim ženama koje se nisu dale‘

Piše Jutranji.hr
6. ožujka 2020. - 22:40
U HTV-ovom studiju Anton Marti odrzava se dodjela najvece medijske nagrade Zlatni Studio u izboru citatelja tjednika Studio Jutarnjeg lista.  Tomislav Kristo/Cropix

Splitska pjevačica Severina Kojić krajem prošle godine odradila je uspješnu turneju nazvanu "Magic Tour", a njezin koncert u rodnom gradu, točnije u Spaladium Areni, u petak navečer osvojio je nagradu Zlatni Studio u kategoriji koncert godine.

- Sjećam se kad sam prvi put došla na pozornicu, bila sam malena, išla sam s ljubavlju i ovdje sam koračala s ljubavlju. S ljubavlju se može napraviti čudo, s njom dolazimo do pravde. Ovu nagradu posvećujem svim ženama koje se nisu dale. Zahvaljujem se čitateljima - rekla je Severina na pozornici.

Nagradu su joj uručili Tereza Kesovija i Damir Kedžo, a iz publike joj je ponosno pljeskao suprug Igor Kojić.

Podsjetimo, Severinina hit turneja bila je produkcijski najveća i najzahtjevnija na ovim prostorima do sad, a njezin tim brojao je čak 100-tinjak članova.

 

26. travanj 2024 13:29