StoryEditorOCM
ForumROĐENA ZA SCENU

Severina u opasno seksi izdanju zapalila Riječane: u publici ju je dočekao ludi transparent! Emocije nije skrivala

Piše Scena SD
11. veljače 2024. - 09:50

Severina je sinoć održala koncert u rasprodanoj Dvorani Mladosti u Rijeci. Pjevačica je zablistala u seksi haljini koja je naglasila sve njene atribute.

Baš kao što je rekla večer ranije na pozornici dodjele nagrada Zlatni studio: "Moje mjesto je na pozornici, a ne u sudnici", splitska pjevačica je na sceni priredila ono što najbolje zna - spektakl za pamćenje!

"Ako trebam birati drugi grad nakon Splita – to je Rijeka! Otvorila mi je svoja njedra 2003. godine, kada sam iz HNK Ivana pl. Zajca, od tadašnje intendantice Mani Gotovac, dobila poziv da glumim u najpoznatijoj predstavi s kvarnerskog područja i to glavnu ulogu u predstavi ‘Karolina Riječka‘. Ta predstava je bila najposjećenija predstava, s najvećim brojem odigranih predstava, njih skoro 60 u jednoj godini.

Svi prijatelji koje sam stekla u tom periodu su večeras bili tu, uključujući i moju garderobijerku iz predstave Saly Kljenak, koja je bila i moja garderobijerka na turneji ‘Dobrodošao u klub‘, 2013. godine.

Tada smo imali veliku produkciju, hidraulika nije mogla ući na vrata dvorane Mladosti, pa sam zamolila da srušimo vrata, dovratke i zidove oko. Rekli su mi: ‘Samo rušite…‘, a ja sam rekla: ‘Sagradit ćemo nova, veća i bolja‘.

image
Damir Škomrlj/Cropix

Večeras su kroz ta vrata ušli moji dragi Riječani, kojima od srca zahvaljujem što su još jedanput pokazali koliko me vole, iako moram priznati da sam nakon dugo vremena imala veliku tremu, jer nisam znala jesam li dovoljno zahvalila za sve ove godine ljubavi i ljudskosti‘‘ - emotivno je kazivala Severina.

Najemotivniji trenutak večeri bila je izvedba "Rođeno moje", nakon koje je uslijedio višeminutni aplauz publike.

Severinu je u publici dočekao i zanimljiv transparent.

Skupina djevojaka je napisala: "Došle smo Španjolske da bi te vidjele!”. 

image
Damir Škomrlj/Cropix
image
Damir Škomrlj/Cropix
image
Damir Škomrlj/Cropix
image
Damir Škomrlj/Cropix
image
Damir Škomrlj/Cropix
image
Damir Škomrlj/Cropix
image
Damir Škomrlj/Cropix
image
Damir Škomrlj/Cropix
image
Damir Škomrlj/Cropix
image
Damir Škomrlj/Cropix
02. travanj 2024 14:14