StoryEditorOCM
PromoTRAŽITE POSAO?

Ultra Sonik otvorio natječaj za knjigovođu, evo kako se prijaviti

Piše Promo
4. rujna 2018. - 15:37
1

Ultra Sonik u svojim redovima treba pojačanje, odnosno novu radnu snagu. Trenutno je otvoren natječaj za knjigovođu, a evo koji su uvjeti i kako se prijaviti.

MJESTO RADA:

• Zadar

OPIS POSLA:

• obrada i knjiženje ulazne i izlazne dokumentacije (kontroliranje, urudžbiranje, likvidiranje, knjiženje i arhiviranje)

• pomoćni administrativni poslovi za potrebe računovodstva (pregledavanje, evidentiranje, usklađivanje)

• primanje i kontrola dokumentacije za obračun plaća te obračun plaća

• ostali poslovi vezani za kadrovske evidencije (prijave, odjave, arhiviranje)

• praćenje propisa vezanih uz djelokrug rada

UVJETI:

• VŠS/VSS ekonomija, prednost - smjer računovodstvo i financije

• preciznost, temeljitost i ažurnost

• odgovornost, pouzdanost i komunikativnost

• sklonost timskom radu i prilagodljivost

• napredno korištenje računala (MS Office, posebno Excel)

• znanje engleskog jezika

• položen vozački ispit B kategorije

NAŠA PONUDA:

• raznovrstan posao u dinamičnom okruženju i kontinuirano stjecanje novih znanja

• rad na određeno vrijeme sa mogućnošću stalnog zaposlenja

PRIJAVE POSLATI NA:

Sonik d.o.o. Benkovačka 1A, Zadar tel: 023 343 800 email: natjecaj@sonik.hr

Rok prijave: 17.09.2018.

19. travanj 2024 20:10