SportDRUGA LIGA

Arbanasi porazili Vrčevo, Sveti Mihovil na vrhu ljestvice, a momčad Debeljaka napustila teren zbog odluke suca!

11. listopada 2023. - 13:16

U trećem kolu ove lige odigranim tijekom vikenda najefikasniji su bili igrači Arbanasa koji su na pomoćnom igralištu Stanova visoko porazili Vrčevo, udijelivši im pola duzine zgoditaka. U tom susretu su Krnčević i Topić bili strijelci dva zgoditka, a ukupan rezultat ove dopadljive utakmice bio je 6:2.

Sveti Mihovil se popeo na vrh ljestvice: od tri odigrana susreta u dva su bili uspješni, dok su jedan odigrali neodlučeno sa sedam osvojenih bodova.

U Raštanima na igralištu Tihomira Mitrovića sastali su se domaća momčad i Debeljak, rekli bi - susjedski derbi. Iako su Raštane vodile 2:0, susret nije još registriran jer je prekinut u 74. minuti. Kako je napisao delegat susreta, Debeljak je napustio teren nezadovoljan odlukom suca jer je svirao kazneni udarac. Ni nakon pet minuta čekanja nisu se pojavili na terenu, te je susret prekinut. Sigurno je da će povjerenik lige nakon provedenog postupka donijeti odluku.