SportMEĐUNARODNA UTRKA

Biciklisti Zadra vozili su na 52. Memorijalu "Stjepan Grgec" u Ivanić Gradu: Nicolas Gojković ostvario najbolji rezultat od svih hrvatskih vozača!

Piše I. G.
24. kolovoza 2023. - 19:31

Biciklistički klub Zadar nema odmora ni u ove ljetnje dane, pa su tako njihovih osam članova „potegli“ do Ivanić Grada i sudjelovali na Memorijalu „Stjepan Grgec“. Najbolji plasman ostvario je Nicolas Gojković zauzevši osmo mjesto u seniorskoj utrci među 38 vozača iz sedam zemalja završivši utrku kao prvi od svih natjecatelja iz Hrvatske.

Kod početnika do 15 godina, Tomislav Teofilov te Luka Srbić zauzeli su 10. te 11. mjesto među 23 vozača. Tomislav i Luka bili su u borbi za 3. mjesto do zadnjeg zavoja kad su pogreškom jednog od pratećih motorista cijelu grupu usmjerili ravno umjesto desno te na taj način potpuno poremetili borbu za medalje.

Kod kadeta Noa Jolić Mustać je zauzeo 18. među 32 kadeta na startu, dok je Tonko Jabuka završio 25.

Kod juniora Roko Šintić plasirao se na 13. mjesto 99 kilometarske utrke sa oko dvije minute zaostatka za pobjednikom.

Sve njih je vodio trener Bk Zadar Ante Radić.

27. travanj 2024 12:27