Chiara Jerolimov brončana na Tennis Europe turniru u Austriji

Piše Naši školji
8. ožujka 2020. - 19:07

Trinaestogodišnja zadarska tenisačica Chiara Jerolimov, porijeklom iz Preka, nastavlja s uspjesima na međunarodnoj sceni, pišu Naši školji.

Na Tennis Europe turniru 3. ranga uzrasta do 14 godina u austrijskom Bad Waltersdorfu, Chiara je osvojila treće mjesto. Kao nositeljica skupine pobijedila je Austrijanku Sarah Messenlechner – 6:3, 6:1 – i ušla u polufinale. Nažalost, rezultatom 7:6 (4), 6:3 pobijedila ju je Austrijanka Alexandre Zimmer i Chiara se kući vratila s brončanom medaljom za izboreno treće mjesto.

Prije turnira u Bad Waltersdorfu, Chiara Jerolimov igrala je na Tennis Europe turniru Super kategorije uzrasta do 14 godina u francuskom Tarbesu te kao članica hrvatske reprezentacije u uzrastu do 14 godina na kvalifikacijskom turniru Winter Cupa u gradu Kazanu u Rusiji, prenose Naši školji.

25. travanj 2024 02:05