‘Čiksice‘ se u Sesvetama provele kao ‘bose po trnju‘!

7. veljače 2021. - 09:59

ALUMNUS – SUPER CHICKS 6:1

SESVETE - SŠD Novi Jelkovec. Bez gledatelja. Suci: Mislav Džeko (Zagreb) i Zlatko Iličić (Dugo Selo). Delegat: Nedjeljko Kapeš (Varaždin). Mjeriteljica vremena: Sandra Trstenjak.

Strijelice: 1:0 Žagar (4), 2:0 Gaiser (5), 3:0 Orešić (13), 4:0 Nemčić (17), 4:1 Žilić (20), 5:1 Sabo 5:1 , 6:1 Klapan ag (26).

ALUMNUS: Severinski, Tomić, Žagar, Stipančević, Nemčić; Telišman, Orešić, Đukić, Hubak, Krog, Rogar, Damjanović, Sabo, Gaiser. Trener: Jakov Ungarov.

SUPER CHICKS: Adamović, Deranja, Žilić, Granić, Barbir; Matković, Kevrić, Birčić, Jurić, Tunjić, Ćubić, Fridrih, Klapan, Dubravica. Trener: Luka Marinović.

Malonogometašice 'Super chicks' doživjele su uvjerljiv poraz u Sesvetama od 'Aluminusa' koje u svojim redovima imaju iskusne i provjerene malonogometašice. Mreža 'čiksica' načeta je još u četvrtoj minuti dok se gošće nisu ni snašle. Na semaforu je stajalo 4:0 u 17. minuti.

Bilo je to teško gostovanje, pa je očito da će trener Luka Marinović i njegove 'čiksice' morati dosta toga učiniti za bolji rezultat u sljedećim utakmicama. Ne treba zaboraviti da su cure iz 'Alumnusa' bile i prvakinje Hrvatske.

Slijedeće kolo igraju, idući vikend u dvorani OŠ Zadarski otoci na Bilom brigu sa MC Plus.

03. svibanj 2024 05:54