StoryEditor
SportMALI NOGOMET

Derbi elitnog razreda igraju Idassa Nadin VV i Vrsi Riba nekretnine - evo rasporeda sve tri lige

Piše Ivica Gjergja
16. listopada 2020. - 09:15
Mali nogomet

Kolo otvaraju Plovanija i Stanovi gdje će se pobjednik tražiti do kraja susreta, jer su takmaci podjednake kvalitete. Ostali susreti biti će također zanimljivi, a utakmica Idassa Nadin VV- Vrsi Riba nekretnine je derbi kola. Idassa bi mogla iznenaditi Ribu, no i ovi potonji su u dobrom ritmu. 

Raspored, nedjelja, igraju:

U 14 sati Plovanija - Stanovi,

U 18 sati Tin – Samba,

U 19 sati Ploča – Varoš Zara dental centar,

U 20 sati Idassa Nadin – Vrsi Riba nekretnine,

U 21 sat Puntamika – Sv. Ante MS Expres,

U 22 sata Murvica – Poljica.

U ponedjeljak:

U 16 sati Primorac Ljubač – Bili brig.

Redoslijed na ljestvici: Varoš Zara dental centar 15, Kontrol biro AR 12, Murvica, Samba i Ploča 10, Idassa Nadin vina Vinketa 9, Tin 8, Stanovi, Sveti Ante MS Express i Vrsi Riba nekretnine 7, Plovanija i Poljica 6, Bili brig i Puntamika 4, Gauni i Primorac Ljubač 0 bodova.

Na listi strijelaca vodi Ivan Ćurjurić (Varoš Zara dental centar) s 11 postignutih zgoditaka.

Druga županijska malonogometna liga ne igra ovaj vikend.

TREĆA ŽUPANIJSKA MALONOGOMETNA LIGA 4. KOLO

Donosimo raspored obje skupine ove lige.

Skupina B, subota:

U 13 sati Debeljak – Pag,

U 14 sati Azine – Sukošan,

U 15 sati Crvene kuće – Deportivo La Murvica,

U 16 sati Jadran Vrsi – Suhovare,

U 17 sati Krneze –Dasiaddo,

U 18 sati Termin – Mali Pariz,

U 19 sati Zemunik – Futsal Murvica.

Redoslijed na ljestvici: Futsal Murvica i Krneza 9, Suhovare, Deportivo la Murvica i Pag 7, Zemunik 6, Sukošan 4, Termin i Crvene kuće 3, Dasiaddo, Debeljak, Jadran Vrsi, Mali Pariz 1, Azine 0 bodova.

Na listi strijelaca vodi Filip Smolić (Sukošan) sa šest postignutih zgoditaka.

Skupina A, raspored, nedjelja:

U 13 sati SV.Ante Visočane – UN Tornado ZD,

U 14 sati Valencia – Osam mladi,

U 15 sati Privlaka 2017 –Mala Rava,

U 16 sati Poljica brig – Novi Bokanjac,

U 17 sati Škabrnja – Mali cafe Lišane,

U 18 sati Zadranka – Slivnica,

U 19 sati Zara – Ražanac.

Redoslijed na ljestvici: Osam mladi 9, UN Tornado ZD 7, Zadranka, Ražanac i Slivnica 6, Mali cafe Lišane, Valencia 4, Poljica brig , Škabrnja , Sveti Ante Visočane , Privlaka 2017 3, Mala Rava 1, Zara, Briševo 0 bodova.

Na listi strijelaca vode Šime Klarin (Novi Bokanjac) i Toni Čulina (osam mladi) sa po šest postignutih zgoditaka.

Izdvojeno

20. listopad 2020 20:58