SportOBA SU PALA

Donosimo rezultate Treće hrvatske nogometne lige - Jug, favoriti HV Posedarje i Primorac izgubili na gostovanjima

3. travnja 2021. - 20:33

Županijski predstavnici u ovoj ligi Primorac i HV Posedarje izgubili su na gostovanju svoje utakmice od momčadi Jadrana LP i Kamena. Primorac se dobro držao, do 64. minute imali su povoljan rezultat 1:1, no u toj minuti su pali i domaćini su preko Raića postigli pobjednički zgoditaka za ostanak bodova u Pločama.

HV Posedarje je dobro pariralo u početnoj fazi utakmice domaćinima iz momčadi Kamena. No, nakon poravnatog rezultata 1:1, domaćini su nakon pogotka Jonjića (22) i Lučića (56) uzeli tri boda. „Vitezovi“ će očigledno morati tražiti bodove negdje drugdje.

JADRAN LP – PRIMORAC 2:1

PLOČE – Igralište Jadranovo

Bez gledatelja

Sudac: Ante Jurić (Split)

Pomoćnici: Čelić i Proso

Strijelci: 1:0 Musulin (25-11m), 1:1 Vodopija (58), 2:1 Raić (64)

JADRAN LP: Čagalj, Dulaj, Marić, Raić, M. Marić (od 79. Nikolac), Primorac, Bakić, Musulin, Paponja, Romić (od 74. Šuman), Krstičević

Trener: Mario Oršulić

PRIMORAC: Stojanov, Kevin (od 74. De Angelis), Brkić, Ješe, Vodopija, Klopp, Lazarevski, Reza (od 86. Lokin), Pranić, Okechukwu, Jurišić

Trener: Krešimir Sunara

KAMEN – HV POSEDARJE 3:1

IVANBEGOVINA – Igralište Ivanbegovina

Sudac: Luka Liković (Krvavac)

Pomoćnici: Palfi i Trković

Strijelci: 1:0 Bilić (10), 1:1 Jurjević (16), 2:1 Jonjić (22), 3:1 Lučić(56)

KAMEN: Vojnović, Lučić (od 65. Jerčić), Klarić, Kilić, Jonjić, Bilić, Kujundžić (od 55. Krištić), Žužul, Pirić, B. Kujundžić, Prančević

Trener: Ante Žužul

HV POSEDARJE: Ivančić, Ivandić (od 61. Surać), D. Torbarina, Rončević, Kovač (od 71. Jurjević-Adžić), Jurić, Babić (od 64. Pedišić), Remšak (od 71. Tokić), Brkić, Jurjević, K. Torbarina

Trener: Kristijan Tuta

Ostali rezultati ovog kola:

Zmaj (M) – Zagora 1:1, Split – Sloga Mravinci 1:2, OSK – Vodice 4:0, Hrvace – Zmaj 4:0, Nertvanac – Uskok 1:0, Urania – GOŠK Dubrovnik 1:0

Redoslijed na ljestvici: Jadran LP 39, Neretvanac 38, Hrvace 36, Zagora 32, Uranija i Zmaj (M) 29, Uskok 28, Split i OSK 27, Kamen 26, Primorac 25, Sloga i Neretva 24, Zmaj 20, Vodice 19, GOŠK Dubrovnik 18 bodova.

27. travanj 2024 06:51