SportNEBO PROTIV NOGOMETA

HNK Zadar je poveo 1:0, a onda se otvorilo nebo: sudac Terzić je prekinuo utakmicu, nova bi se trebala igrati u utorak

Piše Ivica Gjergja
13. studenog 2021. - 16:49

Prvi dio susreta odigrali su igrači Zadra i Neretve, poveli su domaćini zgoditkom Bačkova u 43 minuti. Nakon odmora, a kako se tijekom poluvremena „otvorilo nebo“, nastala je na igralištu Stanova naplavina i nije se mogla nastaviti dalje igrati.

Sudac Terzić je s kapetanima Jerbićem i Svagušom izašao na travnjak to utvrditi i prekinuo susret. Susret će se prema najavama odigrati u sljedeći utorak, ukoliko kakvih promjena bude znati će se na vrijeme.

ZADAR - NERETVA 1:0 Prekid u 46. minuti.

ZADAR - Igralište na Stanovima. Gledatelja: 100. Sudac: Ante Terzić (Split).

Strijelc: 1:0 Bačkov (43).

ZADAR: Pinčić, Iličić, Iveljić (od 32. Pranić), Banović, Begonja, Majić, Stojčević, Jerbić, Bačkov, Buljat, Vukadinović.

NERETVA: Kozina, Rodin, Raguž, Anković, Miletić, Da Silva, Zovko, Raguž, Miličević, E. Raguž, Katavić. .

25. travanj 2024 18:59